Vitajte na stránkach športového centra BOWLING BAR

Bedminton, bowling atenis sú v súčasnej dobe stále obľúbenejším spôsobom zábavy. Využite naše služby k odpočinku aj pobaveniu. U nás sa zbavíte stresu a zabudnete na každodenné problémy a starosti. Príďte sa zrelaxovať "trochu inak"! Naše centrum je miesto, kde sa budete cítiť uvoľnene a pohodlne. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčšiu radosť máme, keď sa k nám radi vracajú. Vyskúšajte naše voľnočasové centrum a sami posúďte naše služby.

Navštívte naše športové centrum na adrese:

K Horánskej studni č. 29, Bratislava - Dúbravka

 

Niečo o nás

Naše športové centrum je určené k aktívnemu odpočinku a zábave. Je ideálne pre strávenie voľných chvíľ s rodinou alebo s priateľmi.V ponuke máme dve bowlingové dráhy, tenisový kurt s umelým povrchom Play-it, dva bedmintonové kurty a stolný tenis. Osviežiť sa a doplniť energiu si môžete v našom bowling bare. Pozývame Vás do príjemného prostredia s jedinečným výhľadom na naše hlavné mesto, ktorý Vás určite očarí. Máte záujem zorganizovať firemný večierok alebo posedenie pri príležitosti osláv? V prípade záujmu a akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kontaktovať. Samozrejmosťou je možnosť rezervácie.

 

Rezervácia

Plánujete pohodové odpoludnie s rodinou a deťmi, priateľmi alebo firemný večierok? U nás nájdete vhodné prostredie. Vzhľadom k stále väčšej obľúbenosti športových centier, nemôžeme bohužial stopercentne zaručiť istotu voľného miesta ako u jednotlivých aktivít ( bowling, tenis, bedminton ), tak i pri stole v našom bare. Využite preto možnosť online rezervácie bowlingových dráh a športovej haly. V prípade realizácie spoločenských akcií odporúčame využiť možnosť rezervácie prostredníctvom emailu alebo na telefónnom čísle uvedenom v kontaktoch.